NM-historikk

Halden SK har i tidsrommet 1953 til 2017 tatt 339 medaljer i NM.

Olav Lundanes har 17 individuelle og 4 stafett gull for Halden SK.

Ragnhild Bente Andersen har 7 individuelle (6sr, 1jr) og 6 stafett gull for Halden SK.

Anne Margrethe Hausken Nordberg har 9 individuelle og 4 stafett gull for Halden SK.

Som junior er Ida Marie Næss Bjørgul mestvinnende med 4 gull, 2 sølv og 1 bronse.

I tidsrommet 1953 til 2017 har Halden SK vunnet:

  Gull Sølv Bronse
Individuelt Sr 76 60 46
Stafett Sr 27 26 12
Individuelt Jr 22 26 21
Stafett Jr 3 4 7
Ski-O 1 0 0
Pre-O 2 2 4
Totalt 131 118 90


Og Halden SK vant NM-Gull (Sr) hvert år de 17 årene i perioden 1986-2003.
U = Ultra-Lang, L = Lang (Classic), M/K = Middel/Kort (Short), S = Sprint, P = Park, N = Natt

År Gull Sølv Bronse Stafettlag
2017 1-lag (sprint-stafett), Olav Lundanes (L, M) , Herrer 1.lag (stafett), Damer 1.lag (stafett),  Magne Dæhli (L) Espen Fiskum (N), Håkon Raadal Bjørlo (N-jr, L-jr),  Ida Marie Næss Bjørgul (M), Knut Aasheim (M-jr), Herrer21.lag (stafett),

HSKsprint: Agnes Leo, Emil Wingstedt, Magne Dæhli, Hollie Orr

Damer: Kine Hallan Steiwer, Hollie Orr, Ida Marie Næss Bjørgul

Herrer1: Eirik Kamstrup Hovind, Magne Dæhli, Olav Lundanes

Herrer2: Håkon Raadal Bjørlo, Markus Holter, Thomas Natvig Årstad,

2016 Olav Lundanes (L, N, U) , Herrer 1.lag (stafett) Olav Lundanes (M), Mari Fasting (L), 1.lag (sprint-stafett), Damer 1.lag (stafett), Ida Marie Næss Bjørgul (N), Herrer-jr 1.lag (stafett), Vegard Jarvis Westergård (U-jr) Anni-Maija Fincke (L), Gina Granstedt (N-jr), Håkon Raadal Bjørlo (N-jr), Magne Dæhli (U)

HSKsprint: Kine Hallan Steiwer, Andreas Rüedlinger, Emil Wingstedt, Hollie Orr

Herrer: Thomas Natvig Årstad, Olav Lundanes, Magne Dæhli

Damer: Ida Marie Næss Bjørgul, Mari Fasting, Anni-Maija Fincke

Herre-jr: Karl Fremstad, Vegard Jarvis Westergård, Håkon Raadal Bjørlo

2015 Emil Wingstedt (S), Olav Lundanes (U,L), Mari Fasting (L,M), Markus Holter (M-jr), Damer 1.lag (stafett), Håkon Raadal Bjørlo  (N-jr), Herrer-jr 1.lag (stafett) Mattias Karlsson (S), Mari Fasting (U), Gina Granstedt (U-jr,N-jr), Markus Holter (L-jr,N-jr), Magne Dæhli (L), Olav Lundanes (M), Herrer 1.lag (stafett), Martin Jullum  (TempO) Ida Marie Næss Bjørgul (S), Håkon Raadal Bjørlo (S-jr, U-jr, M-jr), Eva Jurenikova (U), Anders Felde Olaussen (U-jr), Martin Jullum  (PreO)

Damer: Eva Jurenikova, Bodil Helgerud, Mari Fasting

Herrer: Emil Wingstedt, Olav Lundanes, Magne Dæhli

Herre-jr: Håkon Raadal Bjørlo, Anders Felde Olaussen, Markus Holter

2014 1.lag (sprint-stafett), Eva Jurenikova (U), Gina Granstedt (N-jr), Damer 1.lag (stafett) Emil Wingstedt (S), Marcus Millegård (U), Nina Asheim Birkeland (N-jr), Olav Lundanes (L) Markus Holter (U-jr), Kine Hallan Steiwer (M), Herrer 1.lag (stafett)

HSKsprint1: Iliana Ilieva, Bojan Blumenstein, Emil Wingstedt, Mari Fasting

Damer: Kine Hallan Steiwer, Bodil Helgerud, Ida Marie Næss Bjørgul

Herrer: Magne Dæhli, Emil Wingstedt, Olav Lundanes

2013 Emil Wingstedt (S), Anne Margrethe Hausken Nordberg (U,M), Magne Dæhli (L), Mari Fasting (L), Olav Lundanes (M), Martin Jullum (TempO), Damer 1.lag (stafett) Mari Fasting (S,U), Anne Margrethe Hausken Nordberg (L), Martin Jullum (PreO), Herrer 1-lag (stafett), Anders Felde Olaussen (N-jr), Bodil Holmström (N) Anders Felde Olaussen (L-jr), Mattias Karlsson (M)

D: Ida Marie Næss Bjørgul, Mari Fasting, Anne Margrethe Hausken Nordberg

H: Mattias Karlsson, Olav Lundanes, Magne Dæhli

2012 Mari Fasting (N, U, M),   Olav Lundanes (N, S, U), Anne Margrethe Hausken Nordberg (S), Oda Wennemo (S-jr), Damer 1-lag (stafett) Emil Wingstedt (S), Oda Wennemo (U-jr), Martin Jullum (PreO) Erik Axelsson (N), Oda Wennemo (M-jr), Damer 2-lag (Stafett), Herrer 1-lag (Stafett), Martin Jullum (TempO)
D1: Vendula Haldin, Mari Fasting, Anne Margrethe Hausken Nordberg
D2: Oda Wennemo, Bodil Holmstrøm, Ida Marie Næss Bjørgul
H: Erik Axelsson, Mattias Karlsson, Magne Dæhli
2011 Olav Lundanes (L), Martin Jullum (Pre-O), Herrer-1lag (Stafett), Anne Margrethe Hausken Nordberg (N) Gry Granstedt (M-jr), Damer-1lag (Stafett), Damer-Jr (Stafett), Anne Margrethe Hausken Nordberg (U), Olav Lundanes (U) Iliana Shandurkova (S)
H: Erik Axelsson, Magne Dæhli, Emil Wingstedt
D: Iliana Shandurkova, Ida Marie Næss Bjørgul, Anne M. Hausken Nordberg
D-jr: Elena Roos, Gry Granstedt, Ane Sofie Næss Bjørgul
2010 Kajsa Nilsson (N), Olav Lundanes (N,U,L,M), Fredrikke Nohr Moth (N-jr), Anne Margrethe Hausken (M), Damer-1lag (Stafett), Herrer-1lag (Stafett) Ida Marie Næss Bjørgul (N), Emil Wingstedt (N), Vendula Klechova (U), Anders Nordberg (M), Herrer-2lag (Stafett) Vendula Klechova (L), Martin Jullum (Pre-O)
D: Vendula Klechova, Ida Marie Næss Bjørgul, Anne Margrethe Hausken
H1: Mattias Karlsson, Anders Nordberg, Olav Lundanes
H2: Emil Wingstedt, Erik Axelsson, Mats Haldin
2009 Anne Margrethe Hausken (N), Anders Nordberg (N,U), Olav Lundanes (L), Damer-1lag (Stafett), Herrer-1lag (Stafett) Morten Jarvis Westergård (U-jr), Emil Wingstedt (M) Anne Margrethe Hausken (S,M), Olav Lundanes (S,M), Morten Jarvis Westergård (M-jr), Martin Jullum (Pre-O) D: Vendula Klechova, Anne Margrethe Hausken, Kajsa Nilsson
H: Emil Wingstedt, Mattias Karlsson, Olav Lundanes
2008 Anne Margrethe Hausken (N,U,S), Anders Nordberg (N), Fredrikke Nohr Moth (N-Jr) , Ida Marie Næss Bjørgul (M-Jr), Anne Margrethe Hausken (L), Anders Nordberg (L,S), Ane Næss Bjørgul (N-Jr) Ida Marie Næss Bjørgul (L-Jr), Sami Hämälistö (N), Julie Andersen (N-Jr), Anders Nordberg (M), Marius Bjugan (S)  
2007 Ida Marie Næss Bjørgul (N-Jr), Damer-Jr (Stafett) Damer (Stafett) Anne Johanne Lind (S-jr) D: Ingrid Bronebakk, Ingunn Fristad og Ida M. N. Bjørgul
D-jr: Julie H. Andersen, Fredrikke N. Moth og Ida M. N. Bjørgul
2006


Ida Marie Næss Bjørgul (L-Jr)

Kajsa Nilsson (S), Ida Marie Næss Bjørgul (S-Jr, N-Jr) Herrer-Jr (Stafett)


H-Jr: Martin Jullum, Magnus Hov, Scott Fraser

2005






Jarkko Huovila (U, M, N) , Tore Sandvik (L), Ida Marie Næss Bjørgul (M-Jr)


Ingrid Bronebakk (U), Anne Johanne Lind (M-Jr, N-Jr), Martin Jullum (M-Jr), Maria Hoffman (N), Damer 1-lag, Damer-Jr 1-lag   D: Ingrid K. Bronebakk, Maria Hoffman, Ragnhild Bente Andersen

D-Jr: Anne Johanne Lind, Hanna Nordbrøden, Ida Marie Næss Bjørgul
2004



  Maria Hoffman (M), Jarkko Huovila (N), Herrer-1lag (Stafett) Heather Monro (L), Damer-1lag (Stafett),

H:Jarkko Huovila, Mats Haldin, Emil Wingstedt

D: Ragnhild Bente Andersen, Maria Hoffman, Heather Monro

2003






Emil Wingstedt (S), Jarkko Houvila (M), Herrer-1lag (Stafett)


Tore Sandvik (S), Ragnhild Bente Andersen (M), Kristian Dalby (N-Jr)


Øystein Kristiansen (U), Jarkko Houvila (L), Damer-1lag (Stafett), Herrer-Jr (Stafett), Sindre Sakssæther (N-Jr)

H: E.Wingstedt, Ø.Kristiansen, M.Haldin,

D: R.B.Andersen, M.Hoffman, I.Fristad,

H-Jr: S.Saksæther, A. Holm, K.Dalby



2002







Tore Sandvik (S), Emil Wingstedt (K), Jarkko Houvila (N), Karianne Hauge (N-jr), Sindre Saksæther (N-jr), Herrer-1lag (Stafett) Jarkko Huovila (S), Øystein Kristiansen (U), Mats Haldin (K), Tore Sandvik (N), Damer-1lag (Stafett)

Heather Monro (S), Jarkko Huovila (K), Maria Hoffman (N), Kristian Dalby (N-jr), Herrer-2lag (Stafett)

H1: H.Romppanen, T.Sandvik, M.Haldin,

D: K.Salminen, R.B.Andersen, M.Hoffmann,

H2: B.Eriksen, Ø.Kristiansen, J.Carlsson

2001






Sindre Sakssæther (L-Jr,K-Jr), Damer-Jr (Stafett-Jr), Tore Sandvik (N)



Karianne Hauge (K-Jr), Kristian Dalby (L-Jr,K-Jr), Maria Hoffmann (L), Tore Sandvik (K), Bjørn Eriksen (U), Damer-1lag (Stafett) Karianne Hauge (K-Jr), Øystein Kristiansen (K), Herrer-1lag (Stafett)


Jr: A.Austin, H.Nøvik, K.Hauge,

D: I.Bronebakk, H.Monro, M.Hoffman,

H: B.Eriksen, K.Bjørlo, Ø.Kristiansen, T.Sandvik

2000






Frauke Schmitt Gran (U,P), Bernt Bjørnsgaard (N)




Karianne Hauge (K-Jr), Øystein Kristiansen (U,L), Tore Sandvik (K,N), Damer-1lag (Stafett), Herrer-1lag (Stafett) Kjetil Bjørlo (P), Tore Sandvik (L), Frauke Schmitt Gran (K,N), Herrer-Jr (Stafett-Jr)

Jr: A.Bogle, S.Saksæther, K.Dalby,

D: F.S.Gran, M.Hoffman, H.Monro,

H: Ø.Kristiansen, K.Bjørlo, B.Bjørnsgaard, T.Sandvik

1999


Thormod Berg (N), Tore Sandvik (L), Kjetil Bjørlo (U) Sigurd Berger (N-Jr), Damer-1lag (Stafett), Herrer-1lag (Stafett) -

D: R.B.Andersen, F.S.Gran, H.Monro,

H: T.Sandvik, B.Bjørnsgaard, K.Bjørlo, P.Thoresen

1998

Bernt Bjørnsgaard (K), Herrer-1lag (Stafett) - - H: T.Sandvik, B.Bjørnsgaard, K.Bjørlo, P.Thoresen
1997




Petter Thoresen (U)



Petter Thoresen (K)



Frauke Schmitt Gran (N), Heather Monro (K), Petter Thoresen (L), Herrer-1lag (Stafett) H: J.Carlsson, A.Bjørnsgaard, B.Bjørnsgaard, P.Thoresen



1996


Petter Thoresen (L)

Damer-1lag (Stafett), Herrer-1lag (Stafett) Bernt Bjørnsgaard (K)

D: E.K.Svendsby, R.B.Andersen, H.Monro,

H: A.Bjørnsgaard, B.Bjørnsgaard, J.Carlsson, P.Thoresen

1995

Ragnhild B. Andersen (N,K), Guro Dalene (N-Jr) Gro Sandstad (K), Damer-Jr (Stafett-Jr) Heather Monro (K), Damer-2lag (Stafett)

Jr: S.Syversen, H.Axelsson, G.Dalene,

D-2lag: Ellen Kathrine Svendsby, Berit Sofie Grydeland, Heather Monro

1994


Petter Thoresen (N,L), Per Olaussen (K) Lene Puck (N), Petter Thoresen (U), Damer-Jr (Stafett-Jr) Gro Sandstad (N), Damer-1lag (Stafett)

D: Lene Puck, Gro Sandstad, Ragnhild Bente Andersen

D-jr: S.Syversen, H.Axelsson, G.Dalene

1993






Lene Puck (N), Petter Thoresen (L), Ragnhild B. Andersen (K,U), Jon Tvedt (U), Damer-1lag (Stafett), Herrer-1lag (Stafett) Ragnhild B. Andersen (L,N)





Berit S. Grydeland (U), Herrer-2lag (Stafett)




D: Irene Felde, Berit Sofie Grydeland, Ragnhild Bente Andersen

H1: Lars Johansen, Per Olaussen, Jon Tvedt, Petter Thoresen

H2: Torgeir Snilsberg, Knut Mathisen, Thormod Berg, Øystien Holo

1992


Petter Thoresen (K), Jon Tvedt (U), Herrer-1lag (Stafett) Ragnhild B. Andersen (L)

Berit S. Grydeland (U), Petter Thoresen (U), Damer 1-lag (stafett)

H: Øystein Holo, Per Olaussen, Jon Tvedt, Petter Thoresen

D: Ragnhild Bente Andersen, Trine Antonsen, Berit Sofie Grydeland

1991





Petter Thoresen (L), Thormod Berg (L-Jr), Damer-1lag (Stafett), Herrer-1lag (Stafett)

Ragnhild B. Andersen (K), Petter Thoresen (K,U), Berit S. Grydeland (L-Jr), Damer-Jr (Stafett-Jr) Karine B. Hansen (L-Jr)




D: Trine Antonsen, Berit Sofie Grydeland, Ragnhild Bente Andersen

H: Knut Mathisen, Øystein Holo, Per Olaussen, Petter Thoresen

D-jr: Karine Bokerød Hansen, Ellen Kathrine Svendsby, Berit Sofie Grydeland

1990





Ragnhild B. Andersen (K,L), Thormod Berg (Ski-O-Jr), Damer-1lag (Stafett), Damer-Jr (Stafett-Jr) Lene Puck (L-Jr) Petter Thoresen (K)

D: Ragnhild Bente Andersen, Anne Line Nydal, Berit Sofie Grydeland

D-jr: Runa Lien, Berit Sofie Grydeland, Lene Puck

1989



Berit S. Grydeland (L-Jr), Damer-1lag (Stafett)

Ragnhild B. Andersen (L), Herrer-1lag (Stafett) Damer-Jr (Stafett-Jr)

D: T.Antonsen, R.B.Andersen, A.L.Nydal,

H: K.Mathisen, B.Nicklasson, P.Olaussen, P.Thoresen,

Jr: R.Lien, L.Puck, B.S.Grydeland

1988



Jorunn Teigen (U), Damer-1lag (Stafett) Jorunn Teigen (N), Ragnhild B. Andersen (L,U), Herrer-1lag (Stafett) Jorunn Teigen (L), Anne Line Nydal (U)

D: J.Teigen, R.B.Andersen, A.L.Nydal,

H: J.S.Mjølnerød, K.Mathisen, M.Dalby, P.Olaussen

1987 Damer-1lag (Stafett) Lene Puck (L-Jr) Anne Line Nydal (L) D: J.Teigen, R.B.Andersen, A.L.Nydal
1986

Jorunn Teigen (U)

Jorunn Teigen (N,L), Damer-1lag (Stafett) Ragnhild B. Andersen (U) D: A.L.Nydal, J.Teigen, R.B.Andersen
1985 - - - -
1984 Ragnhild B. Andersen (L-Jr) Jorunn Teigen (L) Herrer-Jr (Stafett-Jr) Jr: M.Slungård, P.Olaussen, L.Günther
1983


- Ragnhild B. Andersen (L-Jr), Herrer-Jr (Stafett-Jr) Jorunn Teigen (N)


Jr: M.Slungård, P.Olaussen, L.Günther

... - - - -
1978 - Herrer-1lag (Stafett) - H: A.E.Andersen, U.Rogstad, I.Haakenstad
1977 Arnt Edvin Andersen (L-Jr) - - -
1976 - - Arnt Edvin Andersen (L-Jr) -
1975 Arnt Edvin Andersen (L-Jr) - - -
1974 Arnt Edvin Andersen (L-Jr) - - -
... - - - -
1969

- - Ulf Rogstad (L), Herrer-Jr (Stafett-Jr) Jr: T.Fagereng /Ø.Torp /P.Puck

... - - - -
1960 Knut Nordås (L-Jr) - - -
... - - - -
1953 - - Åse Olsen Staal (L) -

Individuell Senior

  Gull Sølv Bronse
Olav Lundnes 17 4 2
Anne Margrethe Hausken Nordberg 9 3 2
Petter Thoresen 7 4 3
Ragnhild Bente Andersen 6 8 1
Mari Fasting 6 4 0
Jarkko Huovila 5 2 2
Tore Sandvik 4 5 1
Emil Wingstedt 4 4 0
Anders Nordberg 3 3 1
Jorunn Teigen 2 4 2
Martin Jullum 2 2 4
Frauke Schmitt Gran 2 0 3
Bernt Bjørnsgard 2 0 1
Jon Tvedt 2 0 0
Magne Dæhli 1 2 1
Kajsa Nilsson 1 1 0
Lene Puck 1 1 0
Kjetil Bjørlo 1 0 1
Eva Jurenikova 1 0 1
Thormod Berg 1 0 0
Per Olaussen 1 0 0
Øystein Kristiansen 0 3 2
Maria Hoffman 0 3 1
Ida Marie Næss Bjørgul 0 2 2
Mattias Karlsson 0 1 1
Gro Sandstad 0 1 1
Vendula (Klechova) Haldin 0 1 1
Marcus Millegaard 0 1 0
Bodil (Holmström) Helgerud 0 1 0
Ingrid K. Bronebakk 0 1 0
Mats Haldin 0 1 0
Bjørn Eriksen 0 1 0
Heather Monro 0 0 4
Berit Sofie Grydland 0 0 2
Anne Line Nydal 0 0 2
Espen Fiskum 0 0 1
Anni-Maija Fincke 0 0 1
Kine Hallan Steiwer 0 0 1
Erik Axelsson 0 0 1
Iliana (Shandurkova) Ilieva 0 0 1
Marius Bjugan 0 0 1
Sami Hämälistö 0 0 1
Åse Olsen Staal 0 0 1
Ulf Rogstad 0 0 1

Individuell Junior

  Gull Sølv Bronse
Ida Marie Næss Bjørgul 4 2 1
Sindre Saksæther 3 0 1
Arnt Edvin Andersen 3 0 1
Fredrikke Nohr Moth 2 0 0
Thormod Berg 2 0 0
Karianne Hauge 1 2 1
Markus Holter  1 2 1
Gina Granstedt  1 2 1
Oda Wennemo 1 1 1
Ragnhild Bente Andersen 1 1 0
Berit Sofie Grydeland 1 1 0
Håkon Raadal Bjørlo  1 6
Guro Dalene 1 0 0
Knut Nordås 1 0 0
Kristian Dalby 0 3 1
Anne Johanne Lind 0 2 1
Lene Puck 0 2 0
Anders Felde Olaussen 0 1 2
Morten Jarvis Westergård 0 1 1
Nina Asheim Birkeland 0 1 0
Gry Granstedt 0 1 0
Ane Næss Bjørgul 0 1 0
Sigurd Berger 0 1 0
Martin Jullum 0 1 0
Vegard Jarvis Westegaard 0 1 0
Knut Aasheim 0 0 1
Julie Andersen 0 0 1
Karine Bokerød Hansen 0 0 1

Stafett senior

  Gull Sølv Bronse Stafettlag
Ragnhild Bente Andersen 6 5 4 1986-1994, 1996, 1999, 2002-2005
Emil Wingstedt 5 4 1 2003, 2004, 2009-2011, 2014(s+sr), 2015, 2016-17(s)
Ida Marie Næss Bjørgul 4 3 1 2008, 2010-2014, 2016-2017
Magne Dæhli  4 2 2 2011-2017, 2017 (s)
Olav Lundanes 4 2 1 2009-2010, 2013-2017
Petter Thoresen 4 3 1 1989, 1991-1993, 1996-1999
Anne Margrethe Hausken Nordberg 4 1 0 2009-2013
Anne Line Nydal 4 1 0 1986-1990
Mari Fasting 4 1 0 2012-2013, 2014(s), 2015, 2016
Per Olaussen 3 2 0 1988-1989, 1991-1993
Berit Sofie Grydeland 3 0 2 1990-1993, 1995
Vendula (Klechova) Haldin 3 0 0 2009-2010, 2012
Tore Sandvik 2 2 1 1998-2002
Mats Haldin 2 2 0 2002-2004, 2010
Mattias Karlsson 2 1 1 2009-2010, 2012-2013
Kine Hallan Steiwer 2 1 0 2014, 2016(s), 2017
Hollie Orr 2 1 0 2016-17(s), 2017
Jorunn Teigen 2 1 0 1986-1988
Øystein Holo 2 0 1 1991-1993
Trine Antonsen 2 0 1 1989, 1991, 1992
Bodil (Holmstrøm) Helegrud 2 0 1 2012, 2014-2015
Jon Tvedt 2 0 0 1992-1993
Bernt Bjørnsgaard 1 3 1 1996-2000
Kjetil Bjørlo 1 2 1 1998-2001
Knut W. Mathisen 1 2 1 1988-1989, 1991, 1993
Øystein Kristiansen 1 1 2 2000-2003
Erik Axelsson 1 1 1 2010-2012
Iliana (Shandurkova) Ilieva 1 1 0 2011, 2014(s)
Thomas Natvig Årstad 1 0 1 2016-2017
Eirik Kamstrup Hovind 1 0 0 2017
Agnes Leo 1 0 0 2017(s)
Eva Jurenikova 1 0 0 2015
Bojan Blumenstein 1 0 0 2014(s)
Kajsa Nilsson 1 0 0 2009
Anders Nordberg 1 0 0 2010
Harry Romppanen 1 0 0 2002
Irene Felde 1 0 0 1993
Lars Johansen 1 0 0 1993
Maria Hoffman 0 4 2 2000-2005
Heather Monro 0 4 2 1995-1996, 1999-2001, 2004
Ingrid Bronebakk 0 3 0 2001, 2005, 2008
Frauke Schmitt Gran 0 2 0 1999-2000
Joacim Carlsson 0 1 2 1996-1997, 2002
Ingunn Fristad 0 1 1 2003, 2008
Anders Bjørnsgaard 0 1 1 1996-1997
Ellen Kathrine Svendsby 0 1 1 1995-1996
Anni-Maija Fincke 0 1 0 2016
Jarkko Huovila 0 1 0 2004
Kajsa Salminen 0 1 0 2002
Bengt Nicklasson 0 1 0 1989
Jon Steinar Mjølnerød 0 1 0 1988
Morten Dalby 0 1 0 1988
Arnt Edvin Andersen 0 1 0 1978
Ulf Rogstad 0 1 0 1978
Ingar Haakenstad 0 1 0 1978
Andreas Rüedlinger 0 1 0 2016(s)
Bjørn Eriksen 0 0 2 2001-2002
Håkon Raadal Bjørlo 0 0 1 2017
Markus Holter 0 0 1 2017
Oda Wennemo 0 0 1 2012
Lene Puck 0 0 1 1994
Gro Sandstad 0 0 1 1994
Thormod Berg 0 0 1 1993

 

Stafett junior

  Gull Sølv Bronse Stafettlag
Berit Sofie Grydeland 1 1 1 1989-1991
Håkon Raadal Bjørlo 1 1 0 2015-2016
Ida Marie Næss Bjørgul 1 1 0 2005, 2007
Runa Lien 1 0 1 1989-1990
Lene Puck 1 0 1 1989-1990
Anders Felde Olausen 1 0 0 2015
Markus Holter 1 0 0 2015
Julie H. Andersen 1 0 0 2007
Fredrikke Nohr Moth 1 0 0 2007
Aslinn Austin 1 0 0 2001
Hanne Nøvik 1 0 0 2001
Karianne Hauge 1 0 0 2001
M. Slunsgård 0 1 1 1983-1984
Per Olaussen 0 1 1 1983-1984
 Lars Günther 0 1 1 1983-1984
Karl Fremstad 0 1 0 2016
Vegard Jarvis Westergård 0 1 0 2016
Elena Roos 0 1 0 2011
Gry Granstedt 0 1 0 2011
Ane Sofie Næss Bjørgul 0 1 0 2011
Anne Johanne Lind 0 1 0 2005
Hanna Haugen Nordbrøden 0 1 0 2005
Silje Syversen 0 1 0 1994
Helena Axelsson 0 1 0 1994
Guro Dalene 0 1 0 1994
Karine Bokerød Hansen 0 1 0 1991
Ellen Kathrine Svendsby 0 1 0 1991
Martin Jullum 0 0 1 2006
Magnus Hov 0 0 1 2006
Scott Fraser 0 0 1 2006
Allan Bogle 0 0 1 2000
Sindre Saksæther 0 0 1 2000
Kristian Dalby 0 0 1 2000
Tor Fagereng 0 0 1 1969
Øyvind Torp 0 0 1 1969
 Per Puck  0  0  1 1969

 

Hvis du finner feil, eller har ny informasjon, gi beskjed! Oppdatert NM stafett 2017